Register

Elvino Skabeikio IV Nr. 717080 (toliau – paslaugų teikėjas) teikia paslaugas Jums, atsižvelgiant į žemiau pateiktas paslaugų sąlygas, kurios gali būti atnaujinamos be įspėjimo.

Jūs, kaip pirkėjas, pirkdami paslaugą iš paslaugų teikėjo sutinkate, jog visi lipdukai yra gaminami tik Jūsų prašymu ir tik Jums, lyg juos pasigamintumėte patys. Pirkdami paslaugą patvirtinate, jog Jūs esate visiškai atsakingas už iliustracijų (logotipų, tekstų ir kitų grafinių elementų) reprodukciją ir tolimesnį jų naudojimą, kuris nepriklauso nuo paslaugų teikėjo.

Visi patalpinti logotipai priklauso jų savininkams ir yra rodomi tik kaip lipdukų pavyzdžiai, kuriuos pirkėjas gali užsisakyti, o paslaugų teikėjas – pagaminti.

Lipdukų grąžinimas

Esant gamybiniam brokui lipdukai yra keičiami į tokius pat. Pinigai nėra grąžinami. Pirkėjas turi grąžinti lipdukus originalioje pakuotėje, pašto išlaidos nėra kompensuojamos.
Lipdukai sugadinti juos klijuojant nėra skaitomi kaip gamybinis brokas!

Maišelių priežiūra

Rekomenduojama skalbti išvirkščią iki 40° temperatūroje, o lyginti uždengus iliustraciją kita medžiaga ar kepimo popieriumi.

Prekių pristatymas

Lipdukai pagaminami per 2 d. d. ir išsiunčiami naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis bei pristatomi LP numatytais terminais.
Pristatymo kaina: 1,40 – 3,20 €

Prekių atsiėmimas vietoje galimas tik Alytuje.

Lipdukų klijavimas

Lipdukai turi būti klijuojami šiltoje patalpoje arba naudojant feną (paviršiaus ir lipduko šildymui). Lėtai nuplėškite apatinį sluoksnį, lipdukas turi likti ant perkėlimo plėvelės. Jeigu lipdukas ar jo dalis lieka ant popieriaus, pabraukykite jį su kortele ar kitu daiktu, kad jis tikrai prikibtų prie perkėlimo plėvelės. Tada liks tik priklijuoti jį ant norimo daikto ir nuplėšti perkėlimo plėvelę.